Результати громадських слухань: Результати громадського обговорення щодо проектної пропозиції будівництва житлового будинку зблокованого типу за адресою: вул.Лисенка, 19 в м. Вінниця
Керування дозволамиКерування дозволами

Результати громадського обговорення щодо проектної пропозиції будівництва житлового будинку зблокованого типу за адресою: вул.Лисенка, 19 в м. Вінниця

 Замовником даної документації є громадянин Калашник Віктор Матвійович.

Розробник – МКП «Вінницький муніципальний центр містобудування і архітектури».

Громадське обговорення щодо проектної пропозиції будівництва житлового будинку зблокованого типу за адресою: вул. Лисенка, 19 в м. Вінниця, тривало протягом місяця з 13 вересня 2019 року і завершилося громадськими слуханнями з даного питання 16 жовтня 2019 року. 

Під час громадського обговорення до департаменту правової політики та якості Вінницької міської ради не надходило зауважень та пропозицій із зазначеного питання.

У громадських слуханнях взяли участь 44 особи. Також на громадських слуханнях були присутні депутат, представники відповідних департаментів міської ради, розробник та замовник документації.

За результатами обговорення, учасники громадських слухань переважною більшістю голосів, з числа учасників, погодили резолюцію – «Рекомендувати виконавчим органам міської ради розглянути питання надання дозвільних документів на проектування та будівництво житлового будинку зблокованого типу за адресою: вул. Лисенка, 19 в м.Вінниця, за умови виконання Калашником В.М. зобов'язань, наданих ним під час проведення громадських слухань, а саме:

- безкоштовного відчуження частини приватної земельної ділянки по             вул. Лисенка, 19 в м. Вінниця на користь Вінницької міської ради, площею близько 300 м2 (орієнтовно, шириною 7 метрів зі східної сторони, 5 метрів з західної сторони) дотичної до прибудинкової території будинку №36 по вул.Бевза в м. Вінниці;

- виділення 50 тис гри на роботи з благоустрою прибудинкової території будинку №36 по вул.Бевза в м.Вінниці,

та інших зауважень та пропозицій, висловлених в ході громадських слухань та викладених у протоколі».

Громадське обговорення та громадські слухання щодо вищезазначеної документації пройшли без порушень, відповідно до чинного законодавства України, Статуту територіальної громади міста Вінниці і Положення про громадські слухання в місті Вінниці.

 Протокол громадських слухань.tifПротокол громадських слухань.tif

Департамент правової політики та якості

Вінницької міської ради