Результати громадських слухань: Результати громадського обговорення щодо «Містобудівного розрахунку з техніко-економічними показниками для будівництва житлового будинку за адресою: вул. Польова, 8, в м.Вінниці»
Керування дозволамиКерування дозволами

Результати громадського обговорення щодо «Містобудівного розрахунку з техніко-економічними показниками для будівництва  житлового будинку за адресою: вул. Польова, 8, в м.Вінниці»

Замовником виготовлення документації є громадянка Смотрич Сусанна Сергіївна. Розробник – ТОВ  "КУБ ГРУП".

Громадське обговорення щодо містобудівного розрахунку з техніко-економічними показниками для будівництва  житлового будинку за адресою: вул.Польова, 8, в м.Вінниці, тривало протягом 2 місяців з  28 червня 2019 року і завершилося громадськими слуханнями з даного питання 16 вересня 2019 року.

Під час громадського обговорення до департаменту правової політики та якості Вінницької міської ради  звернень із зауваженнями та пропозиціями не надходило.

У громадських слуханнях взяли участь 30 осіб, з яких 7 осіб з правом дорадчого голосу. Також на громадських слуханнях були присутні представники відповідних департаментів міської ради, замовника та розробника документації.

За результатами обговорення, учасники громадських слухань переважною більшістю голосів (за – 19; проти – 0; утримались – 3; не голосували – 1) прийняли таку резолюцію: «Рекомендувати погодження  містобудівного розрахунку з техніко-економічними показниками для будівництва  житлового будинку за адресою: вул.Польова, 8, в м.Вінниці за умови виконання зауважень та пропозицій, висловлених в ході громадських слухань та викладених у протоколі».

Громадське обговорення та громадські слухання щодо вищезазначеної документації пройшли без порушень, відповідно до чинного законодавства України, Статуту територіальної громади міста Вінниці і Положення про громадські слухання в місті Вінниці.

Департамент правової політики та якості

Вінницької міської ради