Результати громадських слухань: Результати громадського обговорення щодо містобудівного розрахунку для будівництва торгівельно-офісного центру за адресою: вул.Міліційна, 35, м. Вінниця
Керування дозволамиКерування дозволами

Результати громадського обговорення щодо містобудівного розрахунку для будівництва торгівельно-офісного центру за адресою: вул.Міліційна, 35, м. Вінниця

Замовником виготовлення документації є ТОВ «Сомерсі Естейт». Громадське обговорення щодо містобудівного розрахунку для будівництва торгівельно-офісного центру за адресою: вул.Міліційна, 35, м. Вінниця, тривало протягом місяця з 4 липня 2019 року і завершилося громадськими слуханнями з даного питання  02 серпня 2019 року. 

Під час громадського обговорення до департаменту правової політики та якості Вінницької міської ради зверненнь із зауваженнями та пропозиціями не надходило.

У громадських слуханнях взяли участь 7 осіб. Також на громадських слуханнях були присутні представники відповідних департаментів міської ради та замовник документації.

За результатами обговорення, учасники громадських слухань переважною більшісьтю голосів, погодили можливість будівництва торгівельно-офісного центру за адресою: вул.Міліційна, 35, м. Вінниця, за умови виконання усіх зауважень та пропозицій, викладених у протоколі.

Громадське обговорення та громадські слухання щодо вищезазначеної документації пройшли без порушень, відповідно до чинного законодавства України, Статуту територіальної громади міста Вінниці і Положення про громадські слухання в місті Вінниці.

Департамент правової політики та якості

Вінницької міської ради