Результати громадських слухань: Результати громадського обговорення щодо містобудівного розрахунку «Реконструкція частини підвалу житлового будинку для влаштування приміщення громадського призначення по вул.Пирогова, 74, в м.Вінниця»
Керування дозволамиКерування дозволами

Результати громадського обговорення щодо містобудівного розрахунку «Реконструкція частини підвалу житлового будинку для влаштування приміщення громадського призначення по вул.Пирогова, 74, в м.Вінниця»

Замовником виготовлення документації є ГО «Полум'я Надії». Розробник – ТОВ «Вінницький головний проектний інститут».

Громадське обговорення щодо містобудівного розрахунку «Реконструкція частини підвалу житлового будинку для влаштування приміщення громадського призначення по вул.Пирогова, 74, в м. Вінниця, тривало протягом 1,5 місяця з 14 червня 2019 року і завершилося громадськими слуханнями з даного питання  06 серпня 2019 року. 

Під час громадського обговорення до департаменту правової політики та якості Вінницької міської ради зверненнь із зауваженнями та пропозиціями не надходило.

У громадських слуханнях взяли участь 8 осіб. Також на громадських слуханнях були присутні представники відповідних департаментів міської ради та замовник документації.

За результатами обговорення, учасники громадських слухань одноголосно, погодили можливість реконструкції частини підвалу житлового будинку для влаштування приміщення громадського призначення по вул.Пирогова, 74, в м.Вінниця.

Громадське обговорення та громадські слухання щодо вищезазначеної документації пройшли без порушень, відповідно до чинного законодавства України, Статуту територіальної громади міста Вінниці і Положення про громадські слухання в місті Вінниці.

Департамент правової політики та якості

Вінницької міської ради