Результати громадських слухань: Результати громадського обговорення щодо обговорення можливості реконструкції квартири №2 під аптеку з приміщеннями для торгівлі за адресою: вул.Замостянська 37, в м.Вінниця
Керування дозволамиКерування дозволами

Результати громадського обговорення щодо обговорення можливості реконструкції квартири №2 під аптеку з приміщеннями для торгівлі за адресою: вул.Замостянська 37, в м.Вінниця

Результати громадського обговорення щодо обговорення можливості реконструкції квартири №2 під аптеку з приміщеннями для торгівлі за адресою: вул.Замостянська 37, в м. Вінниця

Замовником виготовлення документації є громадянка Табачник Зінаїда Іллівна.

Громадське обговорення щодо можливості реконструкції квартири №2 під аптеку з приміщеннями для торгівлі за адресою: вул.Замостянська 37, в м. Вінниця, тривало протягом 2 місяців з 10 травня 2019 року і завершилося громадськими слуханнями з даного питання 11 липня травня 2019 року. 

Під час громадського обговорення до департаменту правової політики та якості Вінницької міської ради надійшло одне звернення від мешканців будинку із зауваженнями та пропозиціями із зазначеного питання.

У громадських слуханнях взяли участь 9 осіб. Також на громадських слуханнях були присутні представники відповідних департаментів міської ради та замовник документації.

За результатами обговорення, учасники громадських слухань переважною більшісьтю голосів погодили можливість реконструкції квартири №2 під аптеку з приміщеннями для торгівлі за адресою: вул.Замостянська 37, в м. Вінниця, за умови врахування усіх зауважень та пропозицій, викладених у протоколі.

Громадське обговорення та громадські слухання щодо вищезазначеної документації пройшли без порушень, відповідно до чинного законодавства України, Статуту територіальної громади міста Вінниці і Положення про громадські слухання в місті Вінниці.

 

Департамент правової політики та якості

Вінницької міської ради