Результати громадських слухань: Результати громадського обговорення щодо обговорення Проекту внесення локальних змін до Плану зонування та Плану червоних ліній м.Вінниця
Керування дозволамиКерування дозволами

Результати громадського обговорення щодо обговорення Проекту внесення локальних змін до Плану зонування та Плану червоних ліній м.Вінниця

Замовником виготовлення документації є департамент архітектури та містобудування Вінницької міської ради.

Громадське обговорення щодо містобудівної документації: Проекту внесення локальних змін до Плану зонування та Плану червоних ліній м. Вінниця, тривало протягом місяця з  10 травня 2019 року і завершилося громадськими слуханнями з даного питання 10 червня 2019 року.

Під час громадського обговорення до департаменту правової політики та якості Вінницької міської ради  надійшло 7 звернень із зауваженнями та пропозиціями від мешканців та підприємців міста.

У громадських слуханнях взяли участь 58 членів громади. Також на громадських слуханнях були присутні депутати міської ради, представники відповідних департаментів міської ради, замовника та розроблення документації.

За результатами обговорення, учасники громадських слухань одноголосно  прийняли таку резолюцію: «Рекомендувати погодження  містобудівної документації: Проекту внесення локальних змін до Плану зонування та Плану червоних ліній м. Вінниця».

Громадське обговорення та громадські слухання щодо вищезазначеної документації пройшли без порушень, відповідно до чинного законодавства України, постанови Кабінету Міністрів України №555 від 25 травня 2011р. «Про затвердження Порядку                   проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», Статуту територіальної громади міста Вінниці і Положення про громадські слухання в місті Вінниці.

Департамент правової політики та якості

Вінницької міської ради