Результати громадських слухань: Результати громадського обговорення щодо присвоєння комунальному закладу «Міський центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Гармонія» імені Раїси Панасюк
Керування дозволамиКерування дозволами

Результати громадського обговорення щодо присвоєння комунальному закладу «Міський центр соціально-психологічної реабілітації  дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Гармонія» імені Раїси Панасюк

Присвоєння Вінницькому Центру соціально-психологічної реабілітації дітей і молоді з функціональними обмеженнями «Гармонія» імені Раїси Панасюк є гідним вшануванням її неоціненного вкладу в розвиток українського суспільства та захист прав людей з інвалідністю.

Пропозиція щодо присвоєння комунальному закладу імені Раїси Панасюк внесена трудовим колективом КЗ «Міський центр соціально-психологічної реабілітації  дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Гармонія».img_20180522_145215_hdr.jpg

Громадське обговорення було організоване департаментом правової політики та якості Вінницької міської ради відповідно до розпорядження міського голови №49-р від 01.04.2019р. «Про громадське обговорення».

Термін громадського обговорення визначений з 05 квітня по 22 травня 2019 року включно.

В обговоренні взяли участь представники трудового колективу Комунального закладу «Міський центр соціально-психологічної реабілітації дітей і молоді з функціональними обмеженнями «Гармонія», громадських організацій та зацікавлені жителі Вінницької міської об'єднаної територіальної громади.

У рамках проведення громадського обговорення 15 травня 2019 року відбулися громадські слухання в яких взяли участь 18 мешканців міста. Також на громадських слуханнях були присутні представники відповідних департаментів міської ради та директор міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

За результатами обговорення, учасники громадських слухань одноголосно підтримали ініціативу щодо присвоєння комунальному закладу «Міський центр соціально-психологічної реабілітації  дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Гармонія» імені Раїси Панасюк.

У процесі громадського обговорення пропозицій та зауважень від громадськості у встановлені строки (до 22.05.2019 року) - не надходило.

Крім того, загальними зборами трудового колективу комунального закладу «Міський центр соціально-психологічної реабілітації  дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Гармонія» (протокол від 11.02.2019 №5/19) підтримано ініціативу присвоєння комунальному закладу «Міський центр соціально-психологічної реабілітації  дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Гармонія» імені Раїси Панасюк

Таким чином, передбачена Законом України «Про присвоєння юридичним особам та об'єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій» та постановою Кабінету Міністрів від 24.10.2012 р. № 989 «Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об'єктам права власності, які за ними закріплені, об'єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій» процедура організатором  громадського обговорення  витримана в повному обсязі.  

Департамент правової політики та якості

Вінницької міської ради