Результати громадських слухань: Результати громадського обговорення щодо містобудівної документації: детального плану території «Будівництво шляхопроводу від вулиці Батозька до вулиці Максима Шимка»
Керування дозволамиКерування дозволами

Результати громадського обговорення  щодо містобудівної документації: детального плану території  «Будівництво шляхопроводу від вулиці Батозька до вулиці Максима Шимка»

Замовником виготовлення документації є департамент архітектури та містобудування Вінницької міської ради. Розробник МКП «Вінницький муніципальний центр містобудування і архітектури».

Громадське обговорення щодо містобудівної документації: детального плану території  «Будівництво шляхопроводу від вулиці Батозька до вулиці Максима Шимка», тривало протягом 1,5 місяця з  01 лютого 2019 року і завершилося громадськими слуханнями з даного питання 21 березня 2019 року. міст.jpg

Під час громадського обговорення до департаменту правової політики та якості Вінницької міської ради  зауважень та пропозицій від мешканців не надходило.

У громадських слуханнях взяли участь 44 мешканці міста. Також на громадських слуханнях були присутні депутати міської ради, представники відповідних департаментів міської ради, замовника та розроблення документації.

За результатами обговорення, учасники громадських слухань переважною більшістю голосів (за – 43; проти – 1; утрималися – 0;)  прийняли таку резолюцію: «Рекомендувати погодження  містобудівної документації: «Детальний план території  «Будівництво шляхопроводу від вулиці Батозька до вулиці Максима Шимка» за умови виконання зауважень та пропозицій викладених у протоколі.

Громадське обговорення та громадські слухання щодо вищезазначеної документації пройшли без порушень, відповідно до чинного законодавства України, Статуту територіальної громади міста Вінниці і Положення про громадські слухання в місті Вінниці.

ПРЕЗЕНТАЦІЯ мост пдп.pdfПРЕЗЕНТАЦІЯ мост пдп.pdf

Департамент правової політики та якості

Вінницької міської ради