Результати громадських слухань: Рекомендації громадських слухань з обговорення проектів Програми економічного і соціального розвитку Вінницької міської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік та бюджету Вінницької міської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік. Протокол.
Керування дозволамиКерування дозволами

Рекомендації громадських слухань з обговорення проектів Програми економічного і соціального розвитку Вінницької міської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік та бюджету Вінницької міської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік. Протокол.

​Ми, учасники громадських слухань, заслухавши та обговоривши доповіді директора департаменту економіки і інвестицій Погосяна Віталія Валерійовича «Про виконання Програми економічного і соціального розвитку м.Вінниці на 2018 рік та проект Програми економічного і соціального розвитку Вінницької міської об'єднаної територіальної громади на 2019 рік» та директора департаменту фінансів Луценко Наталії Дмитрівни «Про основні показники  бюджету Вінницької міської об'єднаної територіальної громади на 2019 рік»,

ВИРІШИЛИ:

1. Проект Програми економічного і соціального розвитку Вінницької міської об'єднаної територіальної громади на 2019 рік взяти до відома.

2. Проект бюджету Вінницької міської об'єднаної територіальної громади на 2019 рік взяти до відома.

 

Довідка:
В громадських слуханнях брало участь 154 учасники (35 чоловіків та 119 жінок), з них: представники комунальних підприємств, закладів, громадськості, зокрема громадських організацій «Ноктюрн», «Асоціація працівників дошкільної освіти».

 

Протокол громадських слухань.pdf Протокол громадських слухань.pdf