Результати громадських слухань: Результати громадського обговорення щодо містобудівної документації: «Детального плану території в межах вулиць Черняховського – Карбишева в м. Вінниця»
Керування дозволамиКерування дозволами

Результати громадського обговорення щодо містобудівної документації: «Детального плану території в межах вулиць Черняховського – Карбишева в м. Вінниця»

Замовником виготовлення документації є департамент архітектури та містобудування Вінницької міської ради. Розробник МКП «Вінницький муніципальний центр містобудування і архітектури».

Громадське обговорення щодо містобудівної документації: «Детального плану території в межах вулиць Черняховського – Карбишева в м. Вінниця», тривало протягом трьох місяців з  10 серпня 2018 року і завершилося громадськими слуханнями з даного питання 01 листопада 2018 року.

Під час громадського обговорення до департаменту правової політики та якості Вінницької міської ради  зауважень та пропозицій від мешканців не надходило.

У громадських слуханнях взяли участь 73 мешканці мікрорайону. Також на громадських слуханнях були присутні депутат міської ради,  представники відповідних департаментів міської ради, Асоціації органів самоорганізації населення та замовника документації.

За результатами обговорення, учасники громадських слухань простою більшістю голосів (за – 23; проти – 22; утрималися – 9; інші, зареєстровані учасники громадських слухань, залишили приміщення до результативного голосування)  прийняли таку резолюцію: «Рекомендувати погодження  містобудівної документації: «Детального плану території в межах вулиць Черняховського – Карбишева в м. Вінниця», за умови врахування зауважень та пропозицій висловлених в ході громадських слухань та викладених у протоколі».

Громадське обговорення та громадські слухання щодо вищезазначеної документації пройшли без порушень, відповідно до чинного законодавства України, Статуту територіальної громади міста Вінниці і Положення про громадські слухання в місті Вінниці.

Департамент правової політики та якості

Вінницької міської ради