Результати громадських слухань: Результати громадського обговорення щодо можливості реконструкції квартири №75 з влаштуванням вхідної групи в багатоквартирному житловому будинку під магазин непродовольчої групи товарів за адресою: просп. Юності, 22, в місті Вінниці.
Керування дозволамиКерування дозволами

Результати громадського обговорення щодо можливості реконструкції квартири №75 з влаштуванням вхідної групи в багатоквартирному житловому будинку під магазин непродовольчої групи товарів за адресою: просп. Юності, 22, в місті Вінниці

Замовником виготовлення документації є громадянин Оліховський Д.В.

Розробник – ФОП Ковальов А.Є.

Громадське обговорення щодо можливості реконструкції квартири №75 з влаштуванням вхідної групи в багатоквартирному житловому будинку під магазин непродовольчої групи товарів за адресою: просп. Юності, 22, в місті Вінниці, тривало протягом місяця з 28 вересня 2018 року і завершилося громадськими слуханнями з даного питання 29 жовтня 2018 року.

Під час громадського обговорення до департаменту правової політики та якості Вінницької міської ради не надходило зауважень та пропозицій із зазначеного питання.

У громадських слуханнях взяли участь 25 мешканців будинку. Також на громадських слуханнях були присутні представники відповідних департаментів міської ради та замовника документації.

За результатами обговорення, учасники громадських слухань одноголосно погодили можливість реконструкції квартири №75 з влаштуванням вхідної групи в багатоквартирному житловому будинку під магазин непродовольчої групи товарів за адресою: просп. Юності, 22, в місті Вінниці, за умови виконання зауважень і пропозицій висловлених в ході громадських слухань та викладених у протоколі.

Громадське обговорення та громадські слухання щодо вищезазначеної документації пройшли без порушень, відповідно до чинного законодавства України, Статуту територіальної громади міста Вінниці і Положення про громадські слухання в місті Вінниці.

Департамент правової політики та якості

Вінницької міської ради