Результати громадських слухань: Результати громадського обговорення щодо можливості реконструкції існуючої квартири в салон краси по вул.Хмельницьке шосе, 6, кв.17, в місті Вінниці
Керування дозволамиКерування дозволами

Результати громадського обговорення щодо можливості реконструкції існуючої квартири в салон краси по вул.Хмельницьке шосе, 6, кв.17, в місті Вінниці

Замовником виготовлення документації є громадянка Повстенюк Н.Г.

Розробник – МКП «Вінницький муніципальний центр містобудування і архітектури».

Громадське обговорення щодо можливості реконструкції існуючої квартири в салон краси по вул. Хмельницьке шосе, 6, кв.17, в місті Вінниці, тривало протягом місяця з 14 вересня 2018 року і завершилося громадськими слуханнями з даного питання 17 жовтня 2018 року.

Під час громадського обговорення до департаменту правової політики та якості Вінницької міської ради не надходило зауважень та пропозицій із зазначеного питання.

У громадських слуханнях взяли участь 9 мешканців будинку. Також на громадських слуханнях були присутні представники відповідних департаментів міської ради та замовника документації.

За результатами обговорення, учасники громадських слухань простою більшістю голосів (За – 5; Проти – 3; Утрималися – 1) погодили можливість реконструкції існуючої квартири в салон краси по вул.Хмельницьке шосе, 6, кв.17, в місті Вінниці за умови виконання зауважень та пропозицій викладених у протоколі.

Громадське обговорення та громадські слухання щодо вищезазначеної документації пройшли без порушень, відповідно до чинного законодавства України, Статуту територіальної громади міста Вінниці і Положення про громадські слухання в місті Вінниці.

 

Департамент правової політики та якості

Вінницької міської ради