Результати громадських слухань: Результати громадського обговорення щодо містобудівної документації «Детальний план території Вінницького індустріального парку по вул.Немиривське шосе в м.Вінниця»
Керування дозволамиКерування дозволами

Результати громадського обговорення щодо містобудівної документації «Детальний план території Вінницького індустріального парку по вул.Немиривське шосе в м.Вінниця»

Замовником виготовлення документації визначений департамент архітектури та містобудування Вінницької міської ради. Розробник – МКП «Вінницький муніципальний центр містобудування і архітектури».

Громадське обговорення щодо містобудівної документації: «Детальний план території Вінницького індустріального парку по вул. Немиривське шосе в м.Вінниця», тривало протягом місяця з  7 вересня 2018 року і завершилося громадськими слуханнями з даного питання 8 жовтня 2018 року. 

Під час громадського обговорення до департаменту правової політики та якості Вінницької міської ради  зауважень і пропозицій із зазначеного питання не надходило.

У громадських слуханнях взяли участь 40 осіб. Також на громадських слуханнях були присутні представники виконавчих органів Вінницької міської ради.

За результатами обговорення, учасники громадських слухань одноголосно  прийняли таку резолюцію: «Рекомендувати погодження містобудівної документації: «Детальний план території Вінницького індустріального парку по вул. Немирівське шосе в м.Вінниця».

Громадське обговорення та громадські слухання щодо вищезазначеної документації пройшли без порушень, відповідно до чинного законодавства України, Статуту територіальної громади міста Вінниці і Положення про громадські слухання в місті Вінниці.

Департамент правової політики та якості

Вінницької міської ради