Результати громадських слухань: Результати громадського обговорення щодо містобудівної документації: «Детального плану територій 10-го мікрорайону обмеженої вул. Стахурського, вул. Келецька та вул. Барське шосе в м. Вінниця»
Керування дозволамиКерування дозволами

Результати громадського обговорення щодо містобудівної документації: «Детального плану територій 10-го мікрорайону обмеженої вул. Стахурського, вул. Келецька та вул. Барське шосе в м. Вінниця»

Замовником виготовлення документації є департамент архітектури та містобудування Вінницької міської ради. Розробник –ТОВ «Проект плюс 3».

Громадське обговорення щодо містобудівної документації: «Детального плану територій 10-го мікрорайону обмеженої вул. Стахурського, вул. Келецька та вул. Барське шосе в м. Вінниця», тривало протягом 2 місяців з  13 липня 2018 року і завершилося громадськими слуханнями з даного питання 04 вересня 2018 року. 

Під час громадського обговорення до департаменту правової політики та якості Вінницької міської ради  надійшло 6 колективних та 16 індивідуальних зауважень і пропозицій із зазначеного питання.

У громадських слуханнях взяли участь 332 особи. Також на громадських слуханнях були присутні представники виконавчих органів Вінницької міської ради.

За результатами обговорення, учасники громадських слухань переважною більшістю голосів (за – 322; проти – 0; утрималися – 10;)  прийняли таку резолюцію:

1.         Підтримати «Порядок забудови і раціонального використання для містобудівних потреб (відмінних від садибної житлової забудови, з розміщенням об'єктів інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури) земель та територій, які відповідно до Постанови Верховної Ради України «Про зміну і встановлення меж міста Вінниця і Вінницького району Вінницької області» від 13.05.2015р. №401-VIII увійшли в межі міста»

2.         Рекомендувати погодження  містобудівної документації: «Детального плану територій 10-го мікрорайону обмеженої вул. Стахурського, вул.Келецька та вул.Барське шосе в м.Вінниця» за умови врахування зауважень та пропозицій викладених у протоколі.

Громадське обговорення та громадські слухання щодо вищезазначеної документації пройшли без порушень, відповідно до чинного законодавства України, Статуту територіальної громади міста Вінниці і Положення про громадські слухання в місті Вінниці.

Департамент правової політики та якості

Вінницької міської ради