Результати громадських слухань: Результати громадського обговорення «Проекту внесення змін до Плану зонування м.Вінниця»
Керування дозволамиКерування дозволами

Результати громадського обговорення  «Проекту внесення змін до Плану зонування м.Вінниця»

​Громадське обговорення «Проекту внесення змін до Плану зонування м.Вінниця» тривало з 02 березня 2018 року і завершилося громадськими слуханнями з даного питання 04 травня 2018 року.  

Замовник розроблення містобудівної документації - Департамент архітектури та містобудування Вінницької міської ради.

Розробник проекту – ТОВ «Центр урбаністики.

Під час громадського обговорення до департаменту правової політики та якості Вінницької міської ради надійшло 2 звернення із зауваженнями та пропозиціями від мешканців м. Вінниці та 1 письмове колективне звернення зачитали під час проведення громадських слухань.

У громадських слуханнях взяли участь 56 осіб – членів територіальної громади м. Вінниці. Також на громадських слуханнях були присутні представники відповідних департаментів міської ради.

Учасники громадських слухань переважною більшістю голосів (за -38, проти – 0, утримались – 3, не голосували – 15) погодили містобудівну документацію: "Проект внесення змін до Плану зонування м. Вінниця" в частині територій:

  1. визначеної проектними рішеннями «Детального плану частини території, яка включена в межі м. Вінниця за рахунок Вінницько-Хутірської сільської ради в районі мікрорайону «Гладка О.С.: Східний» (2 етап 1 черги)»;
  2. за адресою 600-річчя №21 (для реалізації інвестиційного наміру зі створення «Інноваційно-технологічного парку»). «Проект внесення змін до Плану зонування м.Вінниця».

Громадське обговорення та громадські слухання щодо вищезазначеної документації пройшли без порушень, відповідно до чинного законодавства України, Статуту територіальної громади міста Вінниці міста та  Постанови КМУ від 25 травня 2011 р. N 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної  документації на місцевому рівні». 

Департамент правової політики та якості
Вінницької міської ради