Результати громадських слухань: Результати громадського обговорення передпроектної пропозиції реконструкції квартири №18 по просп. Коцюбинського, 35 в м.Вінниця під розміщення приміщень комерційного призначення
Керування дозволамиКерування дозволами

Результати громадського обговорення передпроектної пропозиції реконструкції квартири №18 по просп. Коцюбинського, 35 в м.Вінниця під розміщення приміщень комерційного призначення

Замовником даної документації є гр. Охрименко С.О.

Громадське обговорення передпроектної пропозиції реконструкції квартири №18 по просп. Коцюбинського, 35 в м.Вінниця під розміщення приміщень комерційного призначення тривало протягом місяця з  29 червня 2018 року і завершилося громадськими слуханнями з даного питання 31 липня 2018 року. 

Під час громадського обговорення до департаменту правової політики та якості Вінницької міської ради  зауважень та пропозицій від мешканців не надходило.

У громадських слуханнях взяли участь 14 осіб. Також на громадських слуханнях були присутні представники відповідних департаментів міської ради та замовника документації.

За результатами обговорення, учасники громадських слухань одноголосно прийняли таку резолюцію: «Погодити передпроектну пропозицію реконструкції квартири №18 по просп. Коцюбинського, 35 в м.Вінниця під розміщення приміщень комерційного призначення, за умови врахування зауважень та пропозицій, викладених у протоколі».

Громадське обговорення та громадські слухання щодо вищезазначеної документації пройшли без порушень, відповідно до чинного законодавства України, Статуту територіальної громади міста Вінниці і Положення про громадські слухання в місті Вінниці.

Департамент правової політики та якості

Вінницької міської ради