Результати громадських слухань: Результати громадського обговорення щодо містобудівної документації: «Детального плану території Лука - Мелешківської сільської ради, яка увійшла у межі м.Вінниці (вздовж вул. Д. Нечая на відрізку від вул.І.Федорова до вул.Чапелської)
Керування дозволамиКерування дозволами

Результати громадського обговорення щодо містобудівної документації: «Детального плану території Лука - Мелешківської сільської ради, яка увійшла у межі м.Вінниці (вздовж вул. Д. Нечая на відрізку від вул.І.Федорова до вул.Чапелської)

Замовником виготовлення документації є департамент архітектури та містобудування Вінницької міської ради.

Громадське обговорення щодо містобудівної документації: «Детального плану території Лука - Мелешківської сільської ради, яка увійшла у межі м.Вінниці (вздовж вул. Д. Нечая на відрізку від вул. І. Федорова до вул.Чапелської), тривало протягом місяця з  01 червня 2018 року і завершилося громадськими слуханнями з даного питання 30 липня 2018 року.

Під час громадського обговорення до департаменту правової політики та якості Вінницької міської ради  звернень із зауваженнями та пропозиціями, із зазначеного питання, не надходило.

У громадських слуханнях взяли участь 35 мешканців. Також на громадських слуханнях були присутні представники відповідних департаментів міської ради.

За результатами обговорення, учасники громадських слухань, одноголосно прийняли таку резолюцію: Рекомендувати погодження  містобудівної документації: «Детального плану території Лука - Мелешківської сільської ради, яка увійшла у межі м. Вінниці (вздовж вул. Д. Нечая на відрізку від вул. І. Федорова до вул.Чапельської), за умови врахування зауважень та пропозицій, викладених у протоколі.

Громадське обговорення та громадські слухання щодо вищезазначеної документації пройшли без порушень, відповідно до чинного законодавства України, Статуту територіальної громади міста Вінниці і Положення про громадські слухання в місті Вінниці.

Департамент правової політики та якості

Вінницької міської ради