Результати громадських слухань: Результати громадського обговорення щодо можливості будівництва житлового комплексу з паркінгом та вбудовано-прибудованими громадськими приміщеннями за адресою: м.Вінниця, просп. Юності біля буд. №16
Керування дозволамиКерування дозволами

Результати громадського обговорення щодо можливості будівництва житлового комплексу з паркінгом та  вбудовано-прибудованими громадськими приміщеннями за адресою:  м.Вінниця, просп. Юності біля буд. №16

Результати громадського обговорення

щодо можливості будівництва житлового комплексу з паркінгом та вбудовано-прибудованими громадськими приміщеннями за адресою: м.Вінниця, просп. Юності біля буд. №16.

Замовником даної документації є ТОВ «КОМФІРМАТ».

Громадське обговорення щодо можливості будівництва житлового комплексу з паркінгом та вбудовано-прибудованими громадськими приміщеннями за адресою: м.Вінниця, просп.Юності біля буд. №16, тривало протягом місяця з  25 травня 2018 року і завершилося громадськими слуханнями з даного питання 10 липня 2018 року. 

Під час громадського обговорення до департаменту правової політики та якості Вінницької міської ради  надійшло  1 письмове колективних звернення із зауваженнями та пропозиціями із зазначеного питання, ще одне письмове колективне звернення, надійшло в день проведення громадських слухань та зачитане представником на громадських слуханнях.

У громадських слуханнях взяли участь 155 осіб та 105 за дорученнями. Також на громадських слуханнях були присутні представники відповідних департаментЮності 16 зміни.tifів міської ради та замовника документації.

За результатами обговорення, учасники громадських слухань переважною більшістю голосів (за – 129 (+105 за дорученнями); проти – 0; утрималися – 0; не голосували – 26)  прийняли таку резолюцію: «Рекомендувати погодження можливості будівництва житлового комплексу з вбудовано-прибудованими громадськими приміщеннями за адресою: м. Вінниця, просп. Юності біля буд. №16».

Громадське обговорення та громадські слухання щодо вищезазначеної документації пройшли без порушень, відповідно до чинного законодавства України, Статуту територіальної громади міста Вінниці і Положення про громадські слухання в місті Вінниці.

Департамент правової політики та якості

Вінницької міської ради