Результати громадських слухань: Результати громадського обговорення щодо нового будівництва багатофункціонального Палацу спорту для ігрових видів спорту вул. Ватутіна, 18 Б, в м. Вінниця
Керування дозволамиКерування дозволами

Результати громадського обговорення щодо нового будівництва багатофункціонального Палацу спорту для ігрових видів спорту вул. Ватутіна, 18 Б, в м. Вінниця

Результати громадського обговорення

щодо нового будівництва багатофункціонального Палацу спорту для ігрових видів спорту вул. Ватутіна, 18 Б, в м. Вінниця

Громадське обговорення щодо нового будівництва багатофункціонального Палацу спорту для ігрових видів спорту вул. Ватутіна, 18 Б, в м. Вінниця, тривало протягом місяця з 25 травня 2018 року і завершилося громадськими слуханнями з даного питання 25 червня 2018 року.
Під час громадського обговорення до департаменту правової політики та якості Вінницької міської ради не надходило зауважень та пропозицій із зазначеного питання.
У громадських слуханнях взяли участь 53 особи. Також на громадських слуханнях були присутні депутат Вінницької міської ради, представники відповідних департаментів міської ради, замовники та розробник документації.
За результатами обговорення, учасники громадських слухань одноголосно погодили нове будівництво багатофункціонального Палацу спорту для ігрових видів спорту вул. Ватутіна, 18 Б, в м. Вінниця.