Результати громадських слухань: Результати громадського обговорення щодо можливості переобладнання існуючого магазину під кафе-вареничну
Керування дозволамиКерування дозволами

Результати громадського обговорення щодо можливості переобладнання існуючого магазину під кафе-вареничну

Результати громадського обговорення

щодо можливості переобладнання існуючого магазину під кафе-вареничну із збереженням існуючого планування і несучих конструкцій будинку по вул. Академіка Янгеля, 10, в м. Вінниці

Замовником даної документації є громадянка Виногородська Олена Олександрівна

Громадське обговорення щодо можливості переобладнання існуючого магазину під кафе-вареничну із збереженням існуючого планування і несучих конструкцій будинку по вул. Академіка Янгеля, 10, в м. Вінниці, тривало протягом місяця з  27 квітня 2018 року і завершилося громадськими слуханнями з даного питання 30 травня  2018 року. 
Під час громадського обговорення до департаменту правової політики та якості Вінницької міської ради надійшло одне колективне зверненнями із запереченнями із зазначеного питання.
У громадських слуханнях взяли участь 21 особа. Також на громадських слуханнях були присутні представники відповідних департаментів міської ради, Вінницького міського управління Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області та замовник документації.
За результатами обговорення, учасники громадських слухань одноголосно не погодили можливість переобладнання існуючого магазину під кафе-вареничну із збереженням існуючого планування і несучих конструкцій будинку по вул. Академіка Янгеля, 10.
Громадське обговорення та громадські слухання щодо вищезазначеної документації пройшли без порушень, відповідно до чинного законодавства України, Статуту територіальної громади міста Вінниці і Положення про громадські слухання в місті Вінниці.