Результати громадських слухань: Результати громадського обговорення щодо Детального плану території будівництва житлово-громадського комплексу по вул. І.Богуна №27а в м. Вінниці.
Керування дозволамиКерування дозволами

Результати громадського обговорення щодо Детального плану території будівництва житлово-громадського комплексу по вул. І.Богуна №27а в м. Вінниці.

Результати громадського обговорення

щодо Детального плану території будівництва житлово-громадського комплексу по вул. І.Богуна №27а в м. Вінниці.

Замовником даної документації є ТОВ «ПРОМИСЛОВА ГРУПА «ВІННИЦЯ-БУД».

Громадське обговорення Детального плану території будівництва житлово-громадського комплексу по вул. І.Богуна №27а в м. Вінниці тривало протягом місяця з 07 лютого 2018 року і завершилося громадськими слуханнями з даного питання 12 березня 2018 року. 

Під час громадського обговорення до департаменту правової політики та якості Вінницької міської ради надійшло 4 звернення із зауваженнями та пропозиціями від мешканців будинків №2,4,6,10 по вул. Петрусенко в м.Вінниці.

У громадських слуханнях взяли участь 74 особи – члени територіальної громади м. Вінниці.  Також на громадських слуханнях були присутні: депутат міської ради (Іващук А.Я.), Почесний громадянин м. Вінниця (Дворкіс Д. В.), голова Асоціації органів самоорганізації населення м.Вінниці, голова квартального комітету, представник ДП «НЕТ «Укренерго», представники відповідних департаментів міської ради та замовника документації.

Учасники громадських слухань переважною більшістю голосів (73 – за, 1 – проти, 0 – утримався) погодили Детальний план території будівництва житлово-громадського комплексу по вул. І.Богуна №27а в м. Вінниці, за умови врахування усіх зауважень та пропозицій, викладених у протоколі.

Громадське обговорення та громадські слухання щодо вищезазначеного містобудівного розрахунку пройшли без порушень, відповідно до чинного законодавства України і Статуту територіальної громади міста Вінниці та Положення про громадські слухання у місті Вінниці.

Департамент правової політики та якості

Вінницької міської ради