Результати громадських слухань: Результати громадського обговорення щодо містобудівної документації: «Детального плану територій між вул. Професора Шульги та вул. Князів Коріатовичів».
Керування дозволамиКерування дозволами

Результати громадського обговорення щодо містобудівної документації: «Детального плану територій між вул. Професора Шульги та вул. Князів Коріатовичів».

Результати громадського обговорення

щодо містобудівної документації: «Детального плану територій між вул. Професора Шульги та вул. Князів Коріатовичів».

Замовником даної документації є департамент архітектури та містобудування Вінницької міської ради.

Громадське обговорення містобудівної документації: «Детального плану територій між вул. Професора Шульги та вул. Князів Коріатовичів» тривало протягом 3-х місяців з 03 листопада 2017 року і завершилося громадськими слуханнями з зазначеного питання 16 лютого 2018 року. 

Під час громадського обговорення до департаменту правової політики та якості Вінницької міської ради звернень із зауваженнями та пропозиціями від мешканців м.Вінниці не надходило.

У громадських слуханнях взяли участь 85 осіб – члени територіальної громади м. Вінниці.  Також на громадських слуханнях були присутні представники відповідних департаментів міської ради та замовника документації.

Учасники громадських слухань одноголосно погодили містобудівну документацію: «Детальний план територій між вул. Професора Шульги та вул. Князів Коріатовичів», за умови врахування усіх зауважень та пропозицій, викладених у протоколі.

Громадське обговорення та громадські слухання щодо вищезазначеного містобудівного розрахунку пройшли без порушень, відповідно до чинного законодавства України і Статуту територіальної громади міста Вінниці та Положення про громадські слухання у місті Вінниці.