Результати громадських слухань: Результати громадського обговорення можливості будівництва першої в Україні стаціонарної автозаправочної станції самообслуговування
Керування дозволамиКерування дозволами

Результати громадського обговорення можливості будівництва першої в Україні стаціонарної автозаправочної станції самообслуговування

Результати громадського обговорення можливості будівництва першої в Україні стаціонарної автозаправочної станції самообслуговування (без обслуговуючого персоналу) за адресою:  вул. Максимовича, 21 в м. Вінниці, з продажу якісних бензинів та дизельного палива, а також екологічні наслідки діяльності на навколишнє середовище.

Ініціатором громадських слухань є ТОВ «Голобал Енерджи».

Громадське обговорення щодо можливості будівництва першої в Україні стаціонарної автозаправочної станції самообслуговування (без обслуговуючого персоналу) за адресою: вул. Максимовича, 21 в м. Вінниці, з продажу якісних бензинів та дизельного палива, а також екологічні наслідки діяльності на навколишнє середовище, тривало протягом місяця з 22 листопада 2017 року і завершилося громадськими слуханнями з даного питання 28 грудня 2017 року. 

Під час громадського обговорення до департаменту правової політики та якості Вінницької міської ради не надходило зауважень та пропозицій із зазначеного питання.

У громадських слуханнях взяли участь 7 осіб – представників організацій, що межують з плямою забудови. Також на громадських слуханнях були присутні представники відповідних департаментів міської ради та замовника документації.

За результатами обговорення, учасники громадських слухань простою більшістю голосів від числа зареєстрованих учасників погодили можливість будівництва першої в Україні стаціонарної автозаправочної станції самообслуговування (без обслуговуючого персоналу) за адресою: вул.Максимовича, 21 в м. Вінниці, з продажу якісних бензинів та дизельного палива, а також рекомендували передати Заяву про екологічні наслідки діяльності АЗС по вул.Максимовича,21 до виконавчих органів Вінницької міської ради.

Громадське обговорення та громадські слухання щодо вищезазначеної документації пройшли без порушень, відповідно до чинного законодавства України, Статуту територіальної громади міста Вінниці і Положення про громадські слухання в місті Вінниці.