Результати громадських слухань: Результати громадського обговорення щодо будівництва паркінгу по вул. Князів Коріатовичів б/н в м. Вінниця
Керування дозволамиКерування дозволами

Результати громадського обговорення щодо будівництва паркінгу по вул. Князів Коріатовичів б/н в  м. Вінниця

​Громадське обговорення щодо будівництва паркінгу по вул. Князів Коріатовичів б/н в            м. Вінниця, тривало протягом місяця з 01 вересня 2017 року і завершилося громадськими слуханнями з даного питання 10 жовтня 2017 року.

Під час громадського обговорення до департаменту правової політики та якості Вінницької міської ради не надходило зауважень та пропозицій із зазначеного питання.
У громадських слуханнях взяли участь 21 особа – мешканці сусідніх будинків та представник КЗСДЮСШОР «Спартак». Також на громадських слуханнях були присутні представники відповідних департаментів міської ради та замовник документації.
За результатами обговорення, учасники громадських слухань, переважною більшістю голосів (18– за, 1 – проти, 0 – утрималися; 2– не голосували) погодили можливість будівництва паркінгу по вул. Князів Коріатовичів б/н в  м. Вінниця, за умови врахування усіх зауважень та пропозицій, викладених у протоколі. 
Громадське обговорення та громадські слухання щодо вищезазначеної документації розрахунку пройшли без порушень, відповідно до чинного законодавства України і Статуту територіальної громади міста Вінниці та Положення про громадські слухання у місті Вінниці.