Результати громадських слухань: Результати громадського обговорення щодо проекту "Порядку забудови і раціонального використання для містобудівних потреб земель та територій.
Керування дозволамиКерування дозволами

Результати громадського обговорення щодо проекту "Порядку забудови і раціонального використання для містобудівних потреб земель та територій.

Громадське обговорення проекту "Порядку забудови і раціонального використання для  містобудівних потреб (садибна житлова забудова та зона транспортної інфраструктури) земель та територій, які відповідно до Постанови Верховної Ради України «Про зміну і встановлення меж міста Вінниця і Вінницького району Вінницької області», від 13.05.2015р. № 401-VIII увійшли в межі міста» та  містобудівної документації: «Детального плану частини території, яка включена в межі м. Вінниця за рахунок Вінницько-Хутірської сільської ради в районі мікрорайону «Східний» (2 етап 1 черги)» тривало з 19 травня 2017  року і завершилося громадськими слуханнями з даного питання 09 жовтня 2017 року.
Під час громадського обговорення до департаменту правової політики та якості Вінницької міської ради надійшло 1 звернення із пропозиціями від голови Вінницько-Хутірської сільської ради.
У громадських слуханнях взяли участь 67 осіб (з них 14 осіб за дорученнями) - мешканці міста, члени територіальної громади – власники земельних ділянок та паїв. Також на громадських слуханнях були присутні представники відповідних департаментів міської ради.
Учасники громадських слухань переважною більшістю голосів (58 – за, 0 – проти, 0- утримались, 9 – не голосували) погодили проект "Порядку забудови і раціонального використання для містобудівних потреб (садибна житлова забудова та зона транспортної інфраструктури) земель та територій, які відповідно до Постанови Верховної Ради України «Про зміну і встановлення меж міста Вінниця і Вінницького району Вінницької області», від 13.05.2015р. № 401-VIII увійшли в межі міста» та містобудівну документацію: «Детальний план частини території, яка включена в межі м. Вінниця за рахунок Вінницько-Хутірської сільської ради в районі мікрорайону «Східний» (2 етап 1 черги)» за умови виконання зауважень та пропозицій викладених у протоколі.
Громадське обговорення та громадські слухання щодо вищезазначеної документації пройшли без порушень, відповідно до чинного законодавства України, Статуту територіальної громади міста Вінниці, вимог Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого постановою КМУ від 25 травня 2011 р. N 555 та Положення про громадські слухання у місті Вінниці.