Результати громадських слухань: Результати громадського обговорення по просп. Коцюбинського, 78 в м. Вінниця
Керування дозволамиКерування дозволами

Результати громадського обговорення по просп. Коцюбинського, 78 в м. Вінниця

 
Результати громадського обговорення   коцюбинськго.jpg
щодо проектної пропозиції реконструкції приміщення (магазину музичних інструментів) в багатоповерховому житловому будинку №280 з прибудовою та надбудовою по просп. Коцюбинського, 78 в м. Вінниця.
Замовником даної документації є ФОП Грицюк Ю.В.
Громадське обговорення проектної пропозиції реконструкції приміщення (магазину музичних інструментів) в багатоповерховому житловому будинку №280 з прибудовою та надбудовою по просп. Коцюбинського, 78 в м. Вінниця тривало протягом місяця з 28 липня 2017 року і завершилося громадськими слуханнями з даного питання 20 вересня 2017 року.
Під час громадського обговорення до департаменту правової політики та якості Вінницької міської ради звернень із зауваженнями та пропозиціями від мешканців м.Вінниці не надходило.
У громадських слуханнях взяли участь 8 осіб – мешканці будинку №78 по вул. Коцюбинського. Також на громадських слуханнях були присутні представники відповідних департаментів міської ради.
Учасники громадських слухань одноголосно погодили проектну пропозицію реконструкції приміщення (магазину музичних інструментів) в багатоповерховому житловому будинку №280 з прибудовою та надбудовою по просп. Коцюбинського, 78 в м. Вінниця.
Громадське обговорення та громадські слухання щодо вищезазначеної документації пройшли без порушень, відповідно до чинного законодавства України, Статуту територіальної громади міста Вінниці і Положення про громадські слухання в місті Вінниці.