Результати громадських слухань: Результати громадського обговорення по вул. 600-річчя, 44 в м. Вінниці
Керування дозволамиКерування дозволами

Результати громадського обговорення по вул. 600-річчя, 44 в м. Вінниці

 

Результати громадського обговорення       600-річчя 44.jpg

щодо можливості реконструкції квартири №107
в багатоквартирному житловому будинку під офіс-магазин по вул. 600-річчя, 44 в м. Вінниці.

Замовником даної документації є громадянка Світлакова Наталія Володимирівна.

Громадське обговорення щодо можливості реконструкції квартири №107 в багатоквартирному житловому будинку під офіс-магазин по вул. 600-річчя, 44 в м. Вінниці, тривало протягом місяця з 19 липня 2017 року і завершилося громадськими слуханнями з даного питання 07 вересня 2017 року. 
Під час громадського обговорення до департаменту правової політики та якості Вінницької міської ради надійшло 1 усне звернення щодо ознайомлення з матеріалами.
У громадських слуханнях взяли участь 14 осіб – мешканців будинку. Також на громадських слуханнях були присутні представники відповідних департаментів міської ради та замовник документації.
В ході громадських слухань було змінено визначене призначення приміщення з «офіс-магазин» на «офіс» без зміни його цільового призначення. За результатами обговорення учасники громадських слухань простою більшістю голосів ( 8– за, 5 – проти, 0 – утрималися; 1– не голосували) погодили можливість реконструкції квартири №107 в багатоквартирному житловому будинку під офіс по вул. 600-річчя, 44 в м. Вінниці, за умови врахування усіх зауважень та пропозицій, викладених у протоколі.
Громадське обговорення та громадські слухання щодо вищезазначеного містобудівного розрахунку пройшли без порушень, відповідно до чинного законодавства України і Статуту територіальної громади міста Вінниці та Положення про громадські слухання у місті Вінниці.