Результати громадських слухань: Результати громадського обговорення містобудівної документації
Керування дозволамиКерування дозволами

Результати громадського обговорення містобудівної документації

​Результати громадського обговорення містобудівної документації: "Проекту внесення змін до Плану зонування м. Вінниця".

план міста 1.pngЗамовником даної документації є департамент архітектури та містобудування Вінницької міської ради. 

Громадське обговорення містобудівної документації: «Проекту внесення змін до Плану зонування м.Вінниця» тривало з 26 травня 2017 року і завершилося громадськими слуханнями з даного питання 1 серпня 2017 року. 

Під час громадського обговорення до департаменту правової політики та якості Вінницької міської ради надійшло 1 звернення від мешканця м. Вінниці та 1 письмове колективне звернення із зауваженнями та пропозиціями від мешканців м.Вінниці.

У громадських слуханнях взяли участь 40 осіб – членів територіальної громади м. Вінниці. Також на громадських слуханнях були присутні представники відповідних департаментів міської ради.

Учасники громадських слухань одноголосно погодили «Проект внесення змін до Плану зонування м.Вінниця».

Громадське обговорення та громадські слухання щодо вищезазначеної документації пройшли без порушень, відповідно до чинного законодавства України, Статуту територіальної громади міста Вінниці міста та  Постанови КМУ від 25 травня 2011 р. N 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної  документації на місцевому рівні».

Департамент правової політики та якості

Вінницької міської ради