Обговорення змін до Конституції України щодо децентралізації державної влади: Інформація про проведення обговорень змін до Конституції України щодо децентралізації влади - серпень 2014 року
Керування дозволамиКерування дозволами

Інформація про проведення обговорень змін до Конституції України щодо децентралізації влади - серпень 2014 року

Н​а виконання розпорядження голови Вінницької обласної державної адміністрації від 05 червня 2014 року № 289 «Про організацію проведення обговорення змін до Конституції України щодо децентралізації державної влади» повідомляємо наступне.

План заходів та порядок подання пропозицій доведений до представників об’єднань громадян міста.

Департаментом інформаційних технологій міської ради створено на офіційному сайті Вінницької міської ради окремий розділ з питань проведення обговорення змін до Конституції України щодо децентралізації державної влади, на якому має розміщуватись інформація про хід проведення зазначеного обговорення, інші аналітичні та презентаційні матеріали. Розділ «Обговорення змін до Конституції України щодо децентралізації державної влади» розташований у пункті меню «Громадянам» на сторінці «Громадське обговорення» за посиланням:

http://www.vmr.gov.ua/TransparentCity/Lists/DiscussionOfDecentralization/Default.aspx.

Також на головній сторінці сайту розміщено тизер із посиланням на зазначений розділ.

На даний час у розділі розміщено інформацію стосовно Проекту Закону України «Про внесення змін до Конституції України (щодо децентралізації влади)».

З метою широкого інформування мешканців міста про запропоновані зміни до Конституції України з питань децентралізації державної влади, залучення вінничан до обговорення та внесення відповідних пропозицій до зазначених змін, упродовж липня-серпня цього року у структурних підрозділах Вінницької ЦБС:

- оформлено:
  • тематичні перегляди літератури «Символ незалежної України - голос вільного народу», «Концепція реформи місцевого самоврядування»;
  • інформаційні стенди «Обговорюємо зміни до Конституції України» з порівняльним аналізом статей діючої Конституції України та статей проекту змін до Конституції України щодо децентралізації державної влади, представлено роз’яснювальні матеріали та статті зі сторінок періодичних видань, які постійно оновлюються;

- розміщено на сайті ЗК ВМ ЦБС http://www.vinbiblio.com.ua/ інформацію із запрошенням широкого кола громадян до обговорення змін до Конституції  України з питань децентралізації державної влади та посилання на сайт Міністерства регіонального розвитку України.

У загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах у липні 2014 року заходи не проводились у зв’язку з літніми канікулами.

В ефірі МКП ІТА «ВІТА» транслюються ролики соціальної реклами на цю тему та виходили в ефір окремі сюжети про зміни до Конституції України щодо децентралізації державної влади. На шпальтах «Вінницької газети» постійно друкуються статті про нову політику та нові плани Президента України П. Порошенка в тому числі про зміни до Конституції України. В ефірі КП Радіокомпанії «Місто над Бугом» транслювались окремі сюжети щодо змін до Конституції України щодо децентралізації державної влади.