Керування дозволамиКерування дозволами

Фахова майстерня у Вінницькому РВ 30.09.14

Розширення повноважень органів місцевого самоврядування в ході реалізації Концепції реформи місцевого самоврядування в Україні розглянули  на фаховій майстерні у Вінницькому РВ.

ДЦВ2.JPGЗахід відбувся  30 вересня 2014  року в рамках реалізації проекту USAID «Ініціатива захисту прав та представлення інтересів місцевого самоврядування» (ДІАЛОГ) за участі заступників міських голів, секретарів міських рад, начальників управлінь економіки, депутатів.

В якості модератора фахової майстерні виступив Коровій Валерій Вікторович, заступник Вінницького міського голови.

В ході фахової майстерні були розглянуті наступні питання:

- концептуальні засади реформування місцевого самоврядування в Україні;

- очікування від змін до податкового та бюджетного кодексів України;

- зміни в Україні після дострокових парламентських виборів.

Слухачі прийняли активну участь в обговоренні питань практичної реалізації законодавчих актів, спрямованих на реформування місцевого самоврядування в Україні та надали свої пропозиції до проектів документів, які готуються для розгляду на Верховній Раді.ДЦВ3.JPG

Також в ході заходу виконавчий директор Вінницького РВ Філатов В.О. ознайомив присутніх з підсумками роботи Х Українського муніципального форуму.

За результатами анкетування, фахова майстерня пройшла дієво, дала можливість учасникам поповнити свої професійність завдяки високим професійним та практичним знанням модератора майстерні.