Оголошення про громадські обговорення: ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про проведення громадського обговорення щодо містобудівної документації: «Детального плану території обмеженої вулицями Комарова, Академічна, Алли Горської та 4-м провулком Комарова»
Керування дозволамиКерування дозволами

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про проведення громадського обговорення щодо  містобудівної документації: «Детального плану території обмеженої вулицями Комарова, Академічна, Алли Горської та 4-м провулком Комарова»

З  метою залучення представників громадськості до розгляду містобудівної документації – «Детального плану території обмеженої вулицями Комарова, Академічна, Алли Горської та 4-м провулком Комарова» розпочинається громадське обговорення.Малюнок_.tif

Громадське обговорення ініційоване відповідно до рішення Вінницької міської від 04.12.2020 № 41 «Про розроблення містобудівної документації – детальних планів території м. Вінниця».

Організатором громадського обговорення визначений департамент правової політики та якості Вінницької міської ради.

Замовником виготовлення документації є департамент архітектури та містобудування Вінницької міської ради.

З основними техніко-економічними показниками, графічними матеріалами та додатковою інформацією можна ознайомитись в департаменті архітектури та містобудування в робочі дні (з 16.00 до 17.00 години, к.8), за адресою: м. Вінниця, вул.Пушкіна, 38 до  24 травня 2021 року  включно.

Відповідальні особи щодо розгляду пропозицій – працівники Відділу просторового розвитку департаменту архітектури та містобудування, тел. 67-22-76.

Пропозиції та зауваження приймаються у письмовій формі  департаментом правової політики та якості Вінницької міської ради за адресою: м. Вінниця, вул.Соборна, 59, каб. 710, тел. 59-51-55, 59-51-59, або за допомогою електронної пошти: info@vmr.gov.ua 24 травня 2021 року. У повідомленнях вказуються прізвища, імена, по батькові, місце проживання та ставиться особистий підпис фізичної особи. Юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи. Анонімні пропозиції не розглядаються.

Громадське обговорення триватиме протягом 1 місяця з моменту опублікування даного оголошення.

 Рішення.pdfРішення.pdf

Загальний вигляд.pdfЗагальний вигляд.pdf

опорний план.pdfопорний план.pdf

проектний план.pdfпроектний план.pdf

схема розташування.pdfсхема розташування.pdf

Зауваження 20_05_2021_.tifЗауваження 20_05_2021_.tif

Департамент правової політики

та якості міської ради