Оголошення про громадські обговорення: ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про проведення громадського обговорення щодо містобудівної документації: «Проект внесення локальних змін до Плану зонування м.Вінниця»
Керування дозволамиКерування дозволами

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про проведення громадського обговорення щодо  містобудівної документації: «Проект внесення локальних змін до Плану зонування м.Вінниця»

З  метою залучення представників громадськості до розгляду містобудівної документації – «Проекту внесення локальних змін до Плану зонування м. Вінниця» розпочинається громадське обговорення.Зонінг_.jpg

Громадське обговорення ініційоване відповідно до рішення Вінницької міської від 24.12.2020 № 132 «Про розроблення містобудівної документації».

Організатором громадського обговорення визначений департамент правової політики та якості Вінницької міської ради.

Замовником виготовлення документації є департамент архітектури та містобудування Вінницької міської ради.

З основними техніко-економічними показниками, графічними матеріалами та додатковою інформацією можна ознайомитись в департаменті архітектури та містобудування в робочі дні (з 16.00 до 17.00 години, к.8), за адресою: м. Вінниця, вул.Пушкіна, 38 до  20 квітня 2021 року  включно.

Відповідальні особи щодо розгляду пропозицій – працівники Відділу просторового розвитку департаменту архітектури та містобудування, тел. 67-22-76.

Пропозиції та зауваження приймаються у письмовій формі  департаментом правової політики та якості Вінницької міської ради за адресою: м. Вінниця, вул.Соборна, 59, каб. 710, тел. 59-51-55, 59-51-59, або за допомогою електронної пошти: info@vmr.gov.ua до 20 квітня 2021 року. У повідомленнях вказуються прізвища, імена, по батькові, місце проживання та ставиться особистий підпис фізичної особи. Юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи. Анонімні пропозиції не розглядаються.

Громадське обговорення триватиме протягом 1 місяця з моменту опублікування даного оголошення.

Зонінг.jpgЗонінг.jpg

Пропозиції від 20_04_2021.pdfПропозиції від 20_04_2021.pdf

ОСББ Стуса 32 - заперечення змін зонування Стуса 28_.pdfОСББ Стуса 32 - заперечення змін зонування Стуса 28_.pdf

Департамент правової політики

 та якості міської ради