Оголошення про громадські обговорення: Повідомлення про публічне представлення інформації про виконання бюджетних програм за 2020 рік
Керування дозволамиКерування дозволами

Повідомлення про публічне представлення інформації про виконання бюджетних програм за 2020 рік

Повідомлення 
про публічне представлення інформації про виконання бюджетних програм за 2020 рік

бюджет_1.jpgВиконавчий комітет, департамент фінансів та департамент маркетингу міста та туризму Вінницької міської ради запрошують всіх зацікавлених осіб взяти участь у публічному представленні інформації про виконання бюджетних програм за 2020 рік по галузях «Державне управління», «Соціальний захист та соціальне забезпечення», «Житлово-комунальне господарство», «Будівництво та регіональний розвиток», «Транспорт та транспортна інфраструктура», «Зв'язок, телекомунікації та інформатика», «Інші програми та заходи, пов'язані з економічною діяльністю», «Захист населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру», «Громадський порядок та безпека», «Охорона навколишнього природного середовища», «Засоби масової інформації», «Обслуговування місцевого боргу».  Даний захід відбудеться 10 березня 2021 року за адресою: вул. Соборна,59. Початок о 15.30 год.

В умовах карантину під час організації та проведення громадських слухань рішенням виконавчого комітету від 17.09.2020р. №1912 запроваджено додаткові заходи, спрямовані на запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-COV-2.

З метою встановлення орієнтовної кількості учасників даного заходу задля визначення місця його проведення з дотриманням карантинних обмежень, попередня реєстрація жителів Вінницької міської територіальної громади, які бажають взяти участь у публічному представленні інформації про виконання  бюджетних програм за 2020 рік здійснюється за допомогою:

- Google Форми  за посиланням: https://forms.gle/FGx2TySGg87RBhFdA;

 - електронної пошти: vinmfu@vmr.gov.ua із зазначенням прізвища, ім'я, по батькові та місця проживання (домашня адреса);

- за телефонами: 59-51-96, 59-52-02, 59-52-03.

Попередня реєстрація здійснюватиметься протягом 10 календарних днів з моменту оприлюднення повідомлення про початок реєстрації (до 28 лютого 2021 року).