Оголошення про громадські обговорення: Розпочинається громадське обговорення щодо можливості будівництва газової парової котельні
Керування дозволамиКерування дозволами

Розпочинається громадське обговорення щодо можливості будівництва газової парової котельні

Шановні вінничани!

Розпочинається громадське обговорення щодо можливості будівництва газової парової котельні паропродуктивністю 1,35 т/год. відповідно до містобудівного розрахунку – площа забудови – 29,75 м², димова труба – 21м за адресою: вул. Скалецького, 15, м. Вінниця.unnamed.jpg

Замовником виготовлення документації є ПрАТ «Вінницька харчова фабрика».

З вищезазначеними матеріалами та додатковою інформацією можна ознайомитися в департаменті правової політики та якості Вінницької міської ради за адресою: м. Вінниця, вул. Соборна, 59, каб. 710, тел. 59-51-55, 59-51-59, а також на офіційному сайті міської ради www.vmr.gov.ua в розділі «Прозоре місто» – «Громадська участь» – «Громадські слухання».

Пропозиції та зауваження з даного питання просимо надсилати до департаменту правової політики та якості Вінницької міської ради за вказаною вище адресою.

Відповідальні особи щодо розгляду пропозицій – працівники Відділу просторового розвитку департаменту архітектури та містобудування Вінницької міської ради, тел. 67-22-76.

Громадське обговорення триватиме протягом 1 місяця з моменту опублікування даного оголошення.

Департамент правової політики та якості

Вінницької міської ради