Оголошення про громадські обговорення: ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про проведення громадського обговорення щодо присвоєння імені Сухомовського О.Г.
Керування дозволамиКерування дозволами

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про проведення громадського обговорення щодо присвоєння імені Сухомовського О.Г.

З  метою залучення представників громадськості до розгляду пропозицій щодо присвоєння комунальному закладу «Навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-ліцей №7 Вінницької міської ради» імені Сухомовського О.Г. розпочинається громадське обговорення.

Громадське обговорення ініційоване відповідно до розпорядження міського голови. 10a451d868feb5fd854c1535dddc148e_XL.jpg

Організатором громадського обговорення визначений департамент правової політики та якості Вінницької міської ради.

Присвоєння комунальному закладу «Навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-ліцей №7 Вінницької міської ради» імені Заслуженого працівника освіти України Сухомовського Олександра Григоровича є гідним вшануванням його неоціненного вкладу в розвиток комунального закладу.

Пропозиція щодо присвоєння комунальному закладу імені Сухомовського О.Г. внесена трудовим колективом КЗ «Навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-ліцей №7 Вінницької міської ради».

Пропозиції та зауваження приймаються у письмовій чи усній формі  департаментом правової політики та якості Вінницької міської ради за адресою: м. Вінниця, вул. Соборна, 59, каб. 710, тел. 59-51-55, або за допомогою електронної пошти, e-mail: info@vmr.gov.ua до 11 січня 2021 року включно. У повідомленнях вказуються прізвища, імена, по батькові та адреси учасників громадського обговорення.

Консультації з питання, що винесено на громадське обговорення можна отримати у департаменті правової політики та якості міської ради.

Громадські слухання відбудуться 12  січня 2021 року о 17.30 год. за адресою: м.Вінниця, вул. Пушкіна, 11 (HUB Місто змістів).

Реєстрація учасників відбуватиметься відповідно до документу, який посвідчує особу та підтверджує місце реєстрації.

Відповідальною за проведення громадського обговорення визначена Ситник Ольга Георгіївна головний спеціаліст відділу адміністрування системи якості департаменту правової політики та якості міської ради. 

Результати громадського обговорення будуть оприлюднені у друкованому виданні «Вінницька газета» та на офіційному веб-сайті міської ради в термін до 22.01.2021р.

Лист.tiffЛист.tiff

Департамент правової політики та якості Вінницької міської ради