Оголошення про громадські обговорення: ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про проведення громадського обговорення щодо містобудівної документації – «Детального плану території, обмеженої вулицями Ольги Кобилянської, Івана Богуна та існуючою житловою забудовою»
Керування дозволамиКерування дозволами

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про проведення громадського обговорення щодо містобудівної документації – «Детального плану території, обмеженої вулицями Ольги Кобилянської, Івана Богуна та існуючою житловою забудовою»

З  метою залучення представників громадськості до розгляду містобудівної документації – «Детального плану території, обмеженої вулицями Ольги Кобилянської, Івана Богуна та існуючою житловою забудовою», розпочинається громадське обговорення.

Організатором громадського обговорення визначений департамент правової політики та якості Вінницької міської ради.Малюнок.jpg

Замовником виготовлення документації є департамент архітектури та містобудування Вінницької міської ради.

З основними техніко-економічними показниками детального плану території, графічними матеріалами та додатковою інформацією можна ознайомитись в департаменті архітектури та містобудування в робочі дні (з 16.00 до 17.00 години, к. 8), за адресою: м. Вінниця, вул. Пушкіна, 38 до 30 листопада 2020 року  включно.

Відповідальні особи щодо розгляду пропозицій – працівники Відділу просторового розвитку департаменту архітектури та містобудування, тел. 67-22-76.

Пропозиції та зауваження приймаються у письмовій формі  департаментом правової політики та якості Вінницької міської ради за адресою: м. Вінниця, вул.Соборна, 59, каб. 710, тел. 59-51-55, 59-51-59, або за допомогою електронної пошти: info@vmr.gov.ua до 30 листопада 2020 року включно. У повідомленнях вказуються прізвища, імена, по батькові, місце проживання та ставиться особистий підпис фізичної особи. Юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи. Анонімні пропозиції не розглядаються.

Громадське обговорення триватиме протягом 1 місяця з моменту опублікування даного оголошення.

Проектний план.pngПроектний план.png

1.jpg1.jpg

2.jpg2.jpg

3.jpg3.jpg

4.jpg4.jpg

5.jpg5.jpg

Департамент правової політики та якості

Вінницької міської ради