Оголошення про громадські обговорення: Увага! Проведення попередньої реєстрації жителів Вінницької міської об'єднаної територіальної громади, які бажають взяти участь у громадських слуханнях з обговорення можливості розташування «Багатофункціонального комплексу за адресою вул.Магістратська»
Керування дозволамиКерування дозволами

Увага! Проведення попередньої реєстрації жителів Вінницької міської об'єднаної територіальної громади, які бажають взяти участь у громадських слуханнях з обговорення можливості розташування  «Багатофункціонального комплексу за адресою вул.Магістратська»

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ 

про проведення попередньої реєстрації жителів Вінницької міської об'єднаної територіальної громади, які бажають взяти участь у громадських слуханнях з обговорення можливості розташування  «Багатофункціонального комплексу за адресою вул.Магістратська»

З метою встановлення орієнтовної кількості учасників громадських слухань задля визначення місця проведення заходу з дотриманням карантинних обмежень, попередня реєстрація жителів Вінницької міської об'єднаної територіальної громади, які бажають взяти участь у вищезазначених громадських слуханнях здійснюється за допомогою Google Форми за посиланням: https://u.to/TpDYGQ електронною поштою: info@vmr.gov.ua із зазначенням та за телефоном: 51-59-55.проект Магістратська.jpg

Замовником виготовлення документації є ТОВ «КАО-Холдінг». Розробник – ПП «Альфа-Портал».

Попередня реєстрація здійснюватиметься протягом 10 календарних днів з моменту оприлюднення повідомлення про початок реєстрації (до 19 жовтня 2020 року).

 Організатором громадського обговорення визначений департамент правової політики та якості Вінницької міської ради.

З основними техніко-економічними показниками детального плану території, графічними матеріалами та додатковою інформацією можна ознайомитись в департаменті архітектури та містобудування в робочі дні (з 16.00 до 17.00 години, к. 8), за адресою: м. Вінниця, вул. Пушкіна.

Дата час та місце проведення громадських слухань будуть повідомлені додатково.

Департамент правової політики та якості

Вінницької міської ради