Оголошення про громадські обговорення: Увага! Попередня реєстрація жителів Вінницької міської об'єднаної територіальної громади, які бажають взяти участь у громадських слуханнях
Керування дозволамиКерування дозволами

Увага! Попередня реєстрація жителів Вінницької міської об'єднаної територіальної громади, які бажають взяти участь у громадських слуханнях

Увага.jpgІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ 

про проведення попередньої реєстрації жителів Вінницької міської об'єднаної територіальної громади, які бажають взяти участь у громадських слуханнях щодо обговорення містобудівної документації – «Проект внесення змін до детального плану території кварталу обмеженого Сабарівським шосе, шосе на с. Шкуринці, проектною об'їзною дорогою»

З метою встановлення орієнтовної кількості учасників громадських слухань задля визначення місця проведення заходу з дотриманням карантинних обмежень, попередня реєстрація жителів Вінницької міської об'єднаної територіальної громади, які бажають взяти участь у вищезазначених громадських слуханнях здійснюється за допомогою Google Форми за посиланням: https://u.to/qbyiGQ електронною поштою: info@vmr.gov.ua із зазначенням ПІБ, місця проживання та за телефоном: 51-59-55.

Попередня реєстрація здійснюватиметься протягом 10 календарних днів з моменту оприлюднення повідомлення про початок реєстрації (до 28 вересня 2020 року).

 Організатором громадського обговорення визначений департамент правової політики та якості Вінницької міської ради.

Замовником виготовлення документації є департамент архітектури та містобудування Вінницької міської ради. Розробник – МКП «Вінницький муніципальний центр містобудування і архітектури».

З основними техніко-економічними показниками детального плану території, графічними матеріалами та додатковою інформацією можна ознайомитись в департаменті архітектури та містобудування в робочі дні (з 16.00 до 17.00 години, к. 8), за адресою: м. Вінниця, вул. Пушкіна.

Дата час та місце проведення громадських слухань будуть повідомлені додатково.

Департамент правової політики та якості

Вінницької міської ради