Оголошення про громадські обговорення: Обговорення проекту Програми розвитку туризму Вінницької міської ОТГ на 2021-2023 роки
Керування дозволамиКерування дозволами

Обговорення проекту Програми розвитку туризму Вінницької міської ОТГ на 2021-2023 роки

З  метою залучення представників громадськості та інших заінтересованих осіб до розгляду Програми розвитку туризму Вінницької міської ОТГ на 2021-2023 роки, розпочинається громадське обговорення. Залучення широкого кола громадян до створення Програми дозволяє ідентифікувати та знайти прийнятні шляхи усунення проблем громади, забезпечити налагодження діалогу між громадськістю та владою. При цьому однією з основних складових процесу планування є обов'язкова участь у ньому всіх активних та зацікавлених представників громади.

Заінтересованими особами є органи місцевого самоврядування, інститути громадянського суспільства, мешканці Вінницької міської об'єднаної територіальної громади, бізнес,  зокрема сфери гостинності, туристичні оператори, гіди. туризм.jpg

Метою програми є формування конкурентоспроможного туристичного продукту Вінницької міської ОТГ, збільшення туристичних потоків, а також перетворення галузі туризму у стабільне і вагоме джерело надходжень міського бюджету шляхом залучення інвестицій та збільшення кількості зайнятих у галузі.

Ініціатором публічного обговорення є департамент маркетингу міста та туризму Вінницької міської ради.

Організатором публічного обговорення визначений департамент маркетингу міста та туризму Вінницької міської ради.

Розробник програми – департамент маркетингу міста та туризму Вінницької міської ради.

Співрозробники програми – департамент економіки і інвестицій,  КП «Інститут розвитку міст»

З додатковою інформацією можна ознайомитись в департаменті маркетингу міста та туризму Вінницької міської ради, за адресою: 21050 м. Вінниця, вул. Соборна, буд. 59, тел: 0432- 507585 до 30 вересня 2020 року  включно, на офіційному вебсайті Вінницької міської ради в спеціальному розділі «Громадські слухання» та на вебпорталі «Е-консультацій».

Відповідальні особи щодо розгляду пропозицій – відповідальний за організацію розгляду – заступник начальника відділу розвитку туризму департаменту маркетингу міста та туризму Вінницької міської ради – Мазурик Віктор Станіславович.

Пропозиції та зауваження приймаються у письмовій формі  департаментом маркетингу міста та туризму Вінницької міської ради, за адресою: 21050 м. Вінниця, вул. Соборна, буд. 59, тел: 0432-507585, E-mail: VisitVinnytsia@vmr.gov.ua. Строки подання зауважень та пропозицій: до 30 вересня 2020 року включно. Пропозиції та зауваження подані після встановленого строку, не розглядаються. У повідомленнях вказуються прізвища, імена, по батькові, місце проживання та ставиться особистий підпис фізичної особи. Юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи. Анонімні пропозиції не розглядаються.

Дата час та місце проведення громадських слухань будуть повідомлені додатково.

Увага попередня реєстрація!

З метою встановлення орієнтовної кількості учасників громадських слухань задля визначення місця проведення заходу з дотриманням карантинних обмежень здійснюється попередня реєстрація жителів Вінницької міської об'єднаної територіальної громади, які бажають взяти участь у вищезазначених громадських слуханнях за допомогою Google Форми за посиланням: https://u.to/rrSiGQ електронною поштою: info@vmr.gov.ua та за телефоном: 51-59-55.

Попередня реєстрація здійснюватиметься протягом 10 календарних днів з моменту оприлюднення повідомлення про початок реєстрації (до 28 вересня 2020 року).

 Звіт за результатами обговорення буде оприлюднений на офіційному вебсайті Вінницької міської ради у рубриці «Громадські слухання».

Проект рішення.pdfПроект рішення.pdf

Департамент правової політики та якості

Вінницької міської ради