Оголошення про громадські обговорення: Обговорення проекту Стратегії розвитку туризму міста Вінниці до 2030 року
Керування дозволамиКерування дозволами

Обговорення проекту Стратегії розвитку туризму міста Вінниці до 2030 року

Обговорення проекту

Стратегії розвитку туризму міста Вінниці до 2030 року

З  метою залучення представників громадськості та інших заінтересованих осіб до розгляду Стратегії розвитку туризму міста Вінниці до 2030 року, розпочинається громадське обговорення. Залучення широкого кола громадян до створення Стратегії дозволяє ідентифікувати та знайти прийнятні шляхи усунення проблем громади, забезпечити налагодження діалогу між громадськістю та владою. При цьому однією з основних складових процесу планування є обов'язкова участь у ньому всіх активних та зацікавлених представників громади. Розроблена таким чином Стратегія відображає інтереси усіх громадян, а тому сприймається громадою як «своя». Створена разом з громадою Стратегія незалежно від особистісних якостей керівників або політичної ситуації спрямовується на покращення стандартів життя, зміцнення місцевої економіки та системи надання послуг.

лого департамент-02.jpg

Заінтересованими особами є органи місцевого самоврядування, інститути громадянського суспільства, мешканці Вінницької міської об'єднаної територіальної громади, бізнес,  зокрема сфери гостинності, туристичні оператори, гіди.

Очікуваними результатами втілення Стратегії повинні стати:

 • Збільшення кількості туристів та екскурсантів, що відвідують місто з різною метою
 • Збільшення доходів та кількості робочих місць у сфері туризму та гостинності.
 • Збільшення надходжень до місцевого бюджету.
 • Підвищення туристичної, бізнесової та культурної привабливості міста через поширення бренду серед інвесторів і туристів.
 • Підвищений рівень комфортності міського середовища та якості надання послуг в туристичній сфері.

  Реалізація Стратегії передбачає, що в рамках стратегічного партнерства влади, громади та бізнесу кожен партнер зможе знайти своє місце, свої інтереси та долучитися до розвитку міста.

  Організатором публічного обговорення визначений департамент маркетингу міста та туризму Вінницької міської ради.

  Стратегія розвитку туризму міста Вінниці розроблялась робочою групою, що створена відповідно до розпорядження міського голови «Про створення Робочої групи з розробки Стратегії розвитку туризму міста Вінниці» від 30.07.2019 р. №123-Р (зі змінами).

  З додатковою інформацією можна ознайомитись в департаменті маркетингу міста та туризму Вінницької міської ради, за адресою: 21050 м. Вінниця, вул. Соборна, буд. 59, тел: 0432- 507585 до 21 серпня 2020 року  включно на вебпорталі «Е-консультацій».

  Відповідальні особи щодо розгляду пропозицій – відповідальний за організацію розгляду – заступник начальника відділу розвитку туризму департаменту маркетингу міста та туризму Вінницької міської ради – Мазурик Віктор Станіславович.

  Пропозиції та зауваження приймаються у письмовій формі  департаментом маркетингу міста та туризму Вінницької міської ради, за адресою: 21050 м. Вінниця, вул. Соборна, буд. 59, тел: 0432-507585, E-mail: VisitVinnytsia@vmr.gov.ua. Строки подання зауважень та пропозицій: до 21 серпня 2020 року включно. Пропозиції та зауваження подані після встановленого строку, не розглядаються. У повідомленнях вказуються прізвища, імена, по батькові, місце проживання та ставиться особистий підпис фізичної особи. Юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи. Анонімні пропозиції не розглядаються.

  Дата час та місце проведення громадських слухань будуть повідомлені додатково.

  Звіт за результатами обговорення буде оприлюднений на офіційному вебсайті Вінницької міської ради у рубриці «Громадські слухання».

Стратегія розвитку туризму м. Вінниця.pdfСтратегія розвитку туризму м. Вінниця.pdf

Департамент правової політики та якості

Вінницької міської ради