Оголошення про громадські обговорення: Інформаційне повідомлення ​про проведення громадського обговорення щодо містобудівної документації – «Детального плану території, обмеженої вулицями Магістратською, Петрусенко, Пестеля, І.Богуна та Б.Лук'яновського»
Керування дозволамиКерування дозволами

Інформаційне повідомлення ​про проведення громадського обговорення щодо містобудівної документації – «Детального плану території, обмеженої вулицями Магістратською, Петрусенко, Пестеля, І.Богуна та Б.Лук'яновського»

З  метою залучення представників громадськості до розгляду містобудівної документації – Детального плану території, обмеженої вулицями Магістратською, Петрусенко, Пестеля, І. Богуна та Б. Лук'яновського, розпочинається громадське обговорення.

Організатором громадського обговорення визначений департамент правової політики та якості Вінницької міської ради.Зображення.jpg

Замовником виготовлення документації є департамент архітектури та містобудування Вінницької міської ради. Розробник – МКП «Вінницький муніципальний центр містобудування і архітектури».

З основними техніко-економічними показниками детального плану території, графічними матеріалами та додатковою інформацією можна ознайомитись в департаменті архітектури та містобудування в робочі дні (з 16.00 до 17.00 години, к. 8), за адресою: м. Вінниця, вул. Пушкіна, 38 до 12 липня 2020 року  включно.

Відповідальні особи щодо розгляду пропозицій – працівники Відділу просторового розвитку департаменту архітектури та містобудування, тел. 67-22-76.

Пропозиції та зауваження приймаються у письмовій формі  департаментом правової політики та якості Вінницької міської ради за адресою: м. Вінниця, вул.Соборна, 59, каб. 710, тел. 59-51-55, 59-51-59, або за допомогою електронної пошти: info@vmr.gov.ua до 12 липня 2020 року включно. У повідомленнях вказуються прізвища, імена, по батькові, місце проживання та ставиться особистий підпис фізичної особи. Юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи. Анонімні пропозиції не розглядаються.

Громадське обговорення триватиме протягом 1 місяця з моменту опублікування даного оголошення.

Проектинй план.jpgПроектинй план.jpg

Звернення_Цегельний.pdfЗвернення_Цегельний.pdf

Пропозиція .pdfПропозиція .pdf

Пропозиції ДПТ_1.pdfПропозиції ДПТ_1.pdf

Депутатське звернення.pdfДепутатське звернення.pdf

Пропозиції та зауваження _06_07_2020.tifПропозиції та зауваження _06_07_2020.tif

Пропозиції та зауваження_09_07_2020.tifПропозиції та зауваження_09_07_2020.tif

Депутатське звернення_2.tifДепутатське звернення_2.tif

Адвокатський запит.tifАдвокатський запит.tif

 Звернення жителів по вул Петрусенко.tifЗвернення жителів по вул Петрусенко.tif

Заява_Петрусенка_7.tifЗаява_Петрусенка_7.tif

Заява_Цегельний_14_09.tifЗаява_Цегельний_14_09.tif

Заява_Цегельний_10_09_2020.tifЗаява_Цегельний_10_09_2020.tif

Департамент правової політики та якості ВМР