Оголошення про громадські обговорення: Громадське обговорення щодо можливості розташування «Багатофункціонального комплексу за адресою вул. Магістратська».
Керування дозволамиКерування дозволами

Громадське обговорення щодо можливості розташування  «Багатофункціонального комплексу за адресою вул. Магістратська».

Шановні вінничани!

проект Магістратська.jpgРозпочинається громадське обговорення щодо можливості розташування  «Багатофункціонального комплексу за адресою вул. Магістратська».

Замовником виготовлення документації є ТОВ «КАО-Холдінг». Розробник – ПП «Альфа-Портал».

З вищезазначеними матеріалами та додатковою інформацією можна ознайомитися в департаменті архітектури та містобудування в робочі дні (з 16.00 до 17.00 години, к.8), за адресою: м. Вінниця, вул.Пушкіна, 38.

Пропозиції та зауваження з даного питання просимо надсилати до департаменту правової політики та якості Вінницької міської ради за адресою: м. Вінниця, вул.Соборна, 59, каб. 710, тел. 59-51-55, 59-51-59, або за допомогою електронної пошти: info@vmr.gov.ua до 6 квітня 2020 року. У повідомленнях вказуються прізвища, імена, по батькові, місце проживання та ставиться особистий підпис фізичної особи. Юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи. Анонімні пропозиції не розглядаються.

Відповідальні особи щодо розгляду пропозицій – працівники Відділу просторового розвитку департаменту архітектури та містобудування Вінницької міської ради, тел. 67-22-76.

Громадське обговорення триватиме протягом 1 місяця з моменту опублікування даного оголошення.

 Презентація.pdfПрезентація.pdf

Департамент правової політики та якості

Вінницької міської ради