Оголошення про громадські обговорення: Розпочинається громадське обговорення щодо можливості реконструкції існуючої квартири №60 в приміщення ветеринарного магазину за адресою: вул. Академіка Янгеля, 50 у м.Вінниці
Керування дозволамиКерування дозволами

Розпочинається громадське обговорення щодо можливості реконструкції існуючої квартири №60 в приміщення ветеринарного магазину за адресою: вул. Академіка Янгеля, 50 у м.Вінниці

Янгеля 50 1.jpgЗамовником виготовлення документації є громадянка Легун Олена Миколаївна. Розробник – ТОВ «ВІН-ГІД ІНЖИНІРИНГ».

З вищезазначеними матеріалами та додатковою інформацією можна ознайомитися в департаменті правової політики та якості Вінницької міської ради за адресою: м. Вінниця, вул.Соборна, 59, каб. 710, тел. 59-51-55, 59-51-59.

Пропозиції та зауваження з даного питання просимо надсилати до департаменту правової політики та якості Вінницької міської ради за вказаною вище адресою.

Відповідальні особи щодо розгляду пропозицій – працівники Відділу просторового розвитку департаменту архітектури та містобудування Вінницької міської ради, тел. 67-22-76.

Громадське обговорення триватиме протягом 1 місяця з моменту опублікування даного оголошення.

Янгеля_50_МР.pdfЯнгеля_50_МР.pdf

Департамент правової політики та якості

Вінницької міської ради