Оголошення про громадські обговорення: Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення щодо містобудівної документації – «Детального плану території, обмеженої вулицею Академіка Янгеля, площею Привокзальною, залізничними коліями та межею промислових територій
Керування дозволамиКерування дозволами

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення щодо містобудівної документації – «Детального плану території, обмеженої вулицею Академіка Янгеля, площею Привокзальною, залізничними коліями та межею промислових територій

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення щодо містобудівної документації – «Детального плану території, обмеженої вулицею Академіка Янгеля, площею Привокзальною, залізничними коліями та межею промислових територій в створі вул. Євгенія Пікуса»

З  метою залучення представників громадськості до розгляду містобудівної документації – Детального плану території, обмеженої вулицею Академіка Янгеля, площею Привокзальною, залізничними коліями та межею промислових територій в створі вул. Євгенія Пікуса, розпочинається громадське обговорення.проектний на громадські обговорення2.jpg

Організатором громадського обговорення визначений департамент правової політики та якості Вінницької міської ради.

Замовником виготовлення документації є департамент архітектури та містобудування Вінницької міської ради. Розробник – МКП «Вінницький муніципальний центр містобудування і архітектури».

З основними техніко-економічними показниками детального плану території, графічними матеріалами та додатковою інформацією можна ознайомитись в департаменті архітектури та містобудування в робочі дні (з 16.00 до 17.00 години, к. 20), за адресою: м. Вінниця, вул. Пушкіна, 38 до 23 грудня 2019 року  включно.

Відповідальні особи щодо розгляду пропозицій – працівники Відділу просторового розвитку департаменту архітектури та містобудування, тел. 67-22-76.

Пропозиції та зауваження приймаються у письмовій формі  департаментом правової політики та якості Вінницької міської ради за адресою: м. Вінниця, вул.Соборна, 59, каб. 710, тел. 59-51-55, 59-51-59, або за допомогою електронної пошти: info@vmr.gov.ua до 23 грудня 2019 року включно. У повідомленнях вказуються прізвища, імена, по батькові, місце проживання та ставиться особистий підпис фізичної особи. Юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи. Анонімні пропозиції не розглядаються.

Громадське обговорення триватиме протягом 1 місяця з моменту опублікування даного оголошення.

проектний на громадські обговорення2.jpgпроектний на громадські обговорення2.jpg

Департамент правової політики та якості

Вінинцької міської ради