Оголошення про громадські обговорення: Громадське обговорення містобудівної документації – Детального плану території, обмеженої вулицями Князів Коріатовичів, М. Оводова та річкою П.Буг в м. Вінниця продовжене
Керування дозволамиКерування дозволами

Громадське обговорення містобудівної документації – Детального плану території, обмеженої вулицями Князів Коріатовичів, М. Оводова та річкою П.Буг в м. Вінниця продовжене

​Шановні вінничани!

За результатами зборів громадян, які відбулися 09 липня 2019 року о 18.30 год, за адресою: м.Вінниця, вул. Пушкіна, 11 (HUB Місто змістів), громадське обговорення містобудівної документації – Детального плану території, обмеженої вулицями Князів Коріатовичів, М. Оводова та річкою П.Буг в м. Вінниця продовжене.

 Дата, час та місце проведення громадських слухань будуть повідомлені у визначений Положенням про громадські слухання в місті Вінниці спосіб.

Пропозиції та зауваження з даного питання просимо надсилати до департаменту правової політики та якості Вінницької міської ради за адресою: м. Вінниця, вул. Соборна, 59, каб. 710, тел. , 59-51-55 59-51-59.

Департамент правової політики та якості

Вінницької міської ради