Оголошення про громадські обговорення: Розпочинається громадське обговорення щодо містобудівного розрахунку для будівництва торгівельно-офісного центру за адресою: вул.Міліційна, 35, м. Вінниця
Керування дозволамиКерування дозволами

Розпочинається громадське обговорення щодо містобудівного розрахунку для будівництва торгівельно-офісного центру за адресою: вул.Міліційна, 35, м. Вінниця

Розпочинається громадське обговорення щодо містобудівного розрахунку для будівництва торгівельно-офісного центру за адресою: вул.Міліційна, 35, м. Вінниця.

Замовником виготовлення документації є ТОВ «Сомерсі Естейт». Фасад.jpg

З вищезазначеними матеріалами та додатковою інформацією можна ознайомитися в департаменті правової політики та якості Вінницької міської ради за адресою: м. Вінниця, вул. Соборна, 59, каб. 710, тел. 59-51-55, 59-51-59.

Пропозиції та зауваження з даного питання просимо надсилати до департаменту правової політики та якості Вінницької міської ради за вказаною вище адресою.

Відповідальні особи щодо розгляду пропозицій – працівники Відділу просторового розвитку департаменту архітектури та містобудування Вінницької міської ради, тел. 67-22-76.

Громадське обговорення триватиме протягом 1 місяця з моменту опублікування даного оголошення.

Містобудівний розрахунок.pdfМістобудівний розрахунок.pdf

Департамент правової політики та якості

Вінницької міської ради