Оголошення про громадські обговорення: Громадське обговорення містобудівної документації: «Містобудівний розрахунок з техніко-економічними показниками для будівництва житлового будинку за адресою: вул. Польова 8, в м. Вінниці»
Керування дозволамиКерування дозволами

Громадське обговорення містобудівної документації: «Містобудівний розрахунок з техніко-економічними показниками для будівництва  житлового будинку за адресою: вул. Польова 8, в м. Вінниці»

​Розпочинається громадське обговорення (розгляд та врахування пропозицій громадськості) містобудівної документації: «Містобудівний розрахунок з техніко-економічними показниками для будівництва  житлового будинку за адресою: вул. Польова 8, в м. Вінниці».

Замовником виготовлення документації є громадянка Смотрич Сусанна Сергіївна. Розробник – ТОВ  "КУБ ГРУП".Польова візуалізація_Страница_1.jpg

З вищезазначеними матеріалами та додатковою інформацією можна ознайомитися в департаменті правової політики та якості Вінницької міської ради за адресою: м. Вінниця, вул. Соборна, 59, каб. 710, тел. 59-51-55, 59-51-59.

Пропозиції та зауваження з даного питання просимо надсилати до департаменту правової політики та якості Вінницької міської ради за вказаною вище адресою.

Відповідальні особи щодо розгляду пропозицій – працівники відділу просторового розвитку департаменту архітектури та містобудування Вінницької міської ради.

Громадське обговорення триватиме протягом 1 місяця з моменту опублікування даного оголошення.

Департамент правової політики та якості

Вінницької міської ради