Оголошення про громадські обговорення: Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення щодо містобудівної документації – Детального плану території, обмеженої вулицями Немирівське шосе, Черкаське шосе, залізничною колією та існуючою житловою забудовою
Керування дозволамиКерування дозволами

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення щодо містобудівної документації – Детального плану території, обмеженої вулицями Немирівське шосе, Черкаське шосе, залізничною колією та існуючою житловою забудовою

З  метою залучення представників громадськості до розгляду містобудівної документації – Детального плану території, обмеженої вулицями Немирівське шосе, Черкаське шосе, залізничною колією та існуючою житловою забудовою розпочинається громадське обговорення.

Громадське обговорення ініційоване відповідно до рішення Вінницької міської Від 23.02.2018 № 1094 «Про розроблення містобудівної документації – детальних планів територій».

Організатором громадського обговорення виМал.jpgзначений департамент правової політики та якості Вінницької міської ради.

Замовником виготовлення документації є департамент архітектури та містобудування Вінницької міської ради. Розробник – МКП «Вінницький муніципальний центр містобудування і архітектури».

З основними техніко-економічними показниками детального плану території, графічними матеріалами та додатковою інформацією можна ознайомитись в департаменті архітектури та містобудування в робочі дні (з 16.00 до 17.00 години, к.20), за адресою: м. Вінниця, вул. Пушкіна, 38 до 20 травня 2019 року  включно.

Відповідальні особи щодо розгляду пропозицій – працівники Відділу просторового розвитку департаменту архітектури та містобудування, тел. 67-22-76.

Пропозиції та зауваження приймаються у письмовій формі  департаментом правової політики та якості Вінницької міської ради за адресою: м. Вінниця, вул.Соборна, 59, каб. 710, тел. 59-51-55, 59-51-59, або за допомогою електронної пошти: info@vmr.gov.ua до 15 липня 2019 року. У повідомленнях вказуються прізвища, імена, по батькові, місце проживання та ставиться особистий підпис фізичної особи. Юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи. Анонімні пропозиції не розглядаються.

Громадське обговорення триватиме протягом 1 місяця з моменту опублікування даного оголошення.

Рішення по пдп.pdfРішення по пдп.pdf 

1.1.jpg1.1.jpg

1.2.jpg1.2.jpg

Профіль.jpgПрофіль.jpg

Департамент правової політики та якості 

Вінницької міської ради