Оголошення про громадські обговорення: ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про проведення громадського обговорення щодо містобудівної документації – Детального плану території, обмеженої вулицями Князів Коріатовичів, М. Оводова та річкою П.Буг в м.Вінниця
Керування дозволамиКерування дозволами

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про проведення громадського обговорення щодо містобудівної документації – Детального плану території, обмеженої вулицями Князів Коріатовичів, М. Оводова та річкою П.Буг в м.Вінниця

З  метою залучення представників громадськості до розгляду містобудівної документації – Детального плану території, обмеженої вулицями Князів Коріатовичів, М. Оводова та річкою П.Буг в м. Вінниця розпочинається громадське обговорення.

картинка.jpgОрганізатором громадського обговорення визначений департамент правової політики та якості Вінницької міської ради.

Замовником виготовлення документації є департамент архітектури та містобудування Вінницької міської ради. Розробник – МКП «Вінницький муніципальний центр містобудування і архітектури».

З основними техніко-економічними показниками детального плану території, графічними матеріалами та додатковою інформацією можна ознайомитись в департаменті архітектури та містобудування в робочі дні (з 16.00 до 17.00 години, к. 20), за адресою: м. Вінниця, вул. Пушкіна, 38.

Відповідальні особи щодо розгляду пропозицій – працівники Відділу просторового розвитку департаменту архітектури та містобудування, тел. 67-22-76.

Пропозиції та зауваження приймаються у письмовій формі  департаментом правової політики та якості Вінницької міської ради за адресою: м. Вінниця, вул.Соборна, 59, каб. 710, тел. 59-51-55, 59-51-59, або за допомогою електронної пошти: info@vmr.gov.ua. У повідомленнях вказуються прізвища, імена, по батькові, місце проживання та ставиться особистий підпис фізичної особи. Юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи. Анонімні пропозиції не розглядаються.

Громадське обговорення триватиме протягом 1 місяця з моменту опублікування даного оголошення.

Детальний план.pdfДетальний план.pdf

№1094 23-02-2018 Про розроблення.pdf№1094 23-02-2018 Про розроблення.pdf

Департамент правової політики та якості

Вінницької міської ради