Оголошення про громадські обговорення: Громадське обговорення щодо містобудівної документації – Проекту внесення змін до детального плану території Вінницького індустріального парку по вул. Немирівське шосе в м.Вінниця
Керування дозволамиКерування дозволами

Громадське обговорення щодо містобудівної документації – Проекту внесення змін до детального плану території Вінницького індустріального парку по вул. Немирівське шосе в м.Вінниця

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ 

про проведення громадського обговорення  щодо містобудівної документації – Проекту внесення змін до детального плану території Вінницького індустріального парку по вул.Немирівське шосе в м.Вінниця

З  метою залучення представників громадськості до розгляду містобудівної документації – Проекту внесення змін до детального плану території Вінницького індустріального парку по вул.Немирівське шосе в м.Вінниця розпочинається громадське обговорення. ДПТ.jpg

Громадське обговорення ініційоване відповідно до рішення виконавчого комітету Вінницької міської ради  № 980 від 11.04.2019р. «Про проект рішення міської ради «Про розроблення містобудівної документації – Проекту внесення змін до детального плану території Вінницького індустріального парку по вул.Немирівське шосе в м.Вінниця».

Організатором громадського обговорення визначений департамент правової політики та якості Вінницької міської ради.

Замовником виготовлення документації є департамент архітектури та містобудування Вінницької міської ради. Розробник – МКП «Вінницький муніципальний центр містобудування і архітектури».

З основними техніко-економічними показниками детального плану території, графічними матеріалами та додатковою інформацією можна ознайомитись в департаменті архітектури та містобудування в робочі дні (з 16.00 до 17.00 години, к. 20), за адресою: м. Вінниця, вул. Пушкіна, 38 до 20 травня 2019 року  включно.

Відповідальні особи щодо розгляду пропозицій – працівники Відділу просторового розвитку департаменту архітектури та містобудування, тел. 67-22-76.

Пропозиції та зауваження приймаються у письмовій формі  департаментом правової політики та якості Вінницької міської ради за адресою: м. Вінниця, вул.Соборна, 59, каб. 710, тел. 59-51-55, 59-51-59, або за допомогою електронної пошти: info@vmr.gov.ua до 20 травня 2019 року включно. У повідомленнях вказуються прізвища, імена, по батькові, місце проживання та ставиться особистий підпис фізичної особи. Юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи. Анонімні пропозиції не розглядаються.

Громадські слухання відбудуться 02 травня 2019 року о 18.30год, за адресою: м.Вінниця, вул.Пушкіна, 11 (HUB Місто змістів).

Реєстрація учасників відбуватиметься відповідно до документу, який посвідчує особу та підтверджує місце реєстрації.

Громадське обговорення триватиме протягом 1 місяця з моменту опублікування даного оголошення.

Департамент правової політики та якості міської ради